Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

JP Előzmény: #683024

Ugyebár egy deviza sem erősödik, vagy gyengül önmagához képest, mindig csak egy másik devizához képest...... És ha van néhány deviza amihez képest le-föl értékelődhet, akkor megeshet, hogy az egyikkel szemben gyengül,vagy stagnál, miközben egy másikkal szemben már igen-igen erősödik. Én ez utóbbira játszok.