Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#680912 Pityke35 Előzmény: #680899

Hova is álltam be? :)))

A pf le van maradva....

matávval napizni a ****ság netovábbja...szerintem...::)

Re: nincs cím

#680882 birkanyiiroo Előzmény: #680875

tegnapi tipp: http://puu.sh/5Cjz4

plusz vége az osztipapírnak, maradt csak a papír... valszeg jönni fog valamilyen story is, amit házon belül (és szűk körben kívül is) már tud(hat)nak (főleg a nov. 26-i ződ gyertyások):).

Kb. ennyi lehet... sztem... (meg hát tudják hogy te is benne vagy, ez máris garancia nekik a zsíros profitra...(neked meg a vaskos bukóra) .-)