Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680824Az ábra mindent elárul... laposra van verve a papír, a városi legenda valósággá fog válni szvsz. Azt gondoltam, hogy most egy darabig csak nézem ezt a cafkát(legyen inkább büdös kurv@) és csak mozizok, most meg basz@gathatom megent a kosárkáimat... :-) Sebaj, ma kaszálni fogok! :-)