Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680855Látod! én is dobáltam... egy keveset, de szerintem tudok venni ma még 280 alatt, ha nem akkor így jártam.
Látod! én is dobáltam... egy keveset, de szerintem tudok venni ma még 280 alatt, ha nem akkor így jártam.