Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680823még idén bepróbálja sztem... de ha csak márciusban, az sem gáz, addigra már jól lent lesz a bekerem! ;-)
még idén bepróbálja sztem... de ha csak márciusban, az sem gáz, addigra már jól lent lesz a bekerem! ;-)