Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680847Ááááá nincs gáááz!!!! :-) Beállnak oda 270 környékére eladni ... én vennék annyiért. Bár első lépcsőben 275-277- re állok. Oszt majd meglátjuk!
Ááááá nincs gáááz!!!! :-) Beállnak oda 270 környékére eladni ... én vennék annyiért. Bár első lépcsőben 275-277- re állok. Oszt majd meglátjuk!