Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#660203 exmnbs1 Előzmény: #660202

Cég Aj. Vétel

2 2 4 250 db 241 HUF

1 1 420 db 240 HUF

1 1 3 000 db 237 HUF

1 1 300 db 233 HUF

2 2 7 000 db 215 HUF

Eladás Cég Aj.

209 HUF 2 410 db 1 1

210 HUF 800 db 1 1

211 HUF 110 db 1 1

220 HUF 200 db 1 1

224 HUF 4 000 db 1 1

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 201 HUF

Indikatív ár: 225 HUF

Re: nincs cím

#660195 Grizzly Géza Előzmény: #660190

Ez 3 milliárd feletti adózás utáni eredményt jelent majd éves szinten? Az nem rossz adósság,kötvények nélkül...

Majdnem 60Ft/papper

Re: nincs cím

#660190 exmnbs1 Előzmény: #660188

ahhoz képest hogy 20m-s EBITDAT ígértek rá 2011-ben, nem sok(((((((((((

EUR-ban is sok elnézve azt a hagyományt hogy az auditálatlanokban sokkal nagyobb eredmények vannak mint az évvégi auditáltakban

amit persze az auditor nem támaszt alá hanem ellenvéleményez

Re: nincs cím

#660185 exmnbs1 Előzmény: #660164

"Nyereséges volt az E-Star idén az első félévben, adózás utáni eredménye 1,6 milliárd forintot tett ki, szemben az előző év azonos időszakában elkönyvelt több mint 3 milliárd forintos veszteséggel − közölte szeptember elején a cég."

ilyet sem közölt a cég mert mEUR-ban volt a jelentés((((((((

Re: nincs cím

#660184 exmnbs1 Előzmény: #660164

na ez egy féligazság

az nyrt mérlegről írták

viszont a konszolidáltkor már megvolt az ítélet épp ők buktatták le őket hogy aug 30-án hozták

és abban is lényeges kockázatot lát a végrehajtást illetően

Re: nincs cím

#660164 Zotya32 Előzmény: #660079

Végre lehet elfogadott mérlege az E-Starnak

Jóváhagyatná a részvényesekkel az elmúlt évre vonatkozó beszámolóját az E-Star igazgatósága − derült ki a társaság október 3-ai rendkívüli közgyűlésére benyújtott határozati javaslatai alapján. A tavalyi évet 12,5 milliárd forint veszteséggel zárta az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. − tette közzé a társaság korábban a 2012-es mérlegében. Ugyanakkor a jókora késéssel megjelent beszámolóban a cég könyvvizsgálója azt is jelezte, hogy az adatok nem mutatnak megbízható és valós képet a cég vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Ezt a Deloitte azzal indokolta, hogy a törvényszék legutóbbi végzése megszüntette a csődeljárást, amely ha jogerőre emelkedik, megindul a felszámolás. Vagyis ezek alapján nem érvényesül a vállalkozás folytatásának elve, amire alapozva a beszámoló készült. A cég csődhelyzete egyes leányvállalatok fizetésképtelenségét eredményezheti. Mindez jelentős bizonytalanságot okoz egyes követelések és részesedések értékelését illetően. Ezt a véleményét ugyanakkor a könyvizsgáló valószínűleg felülbírálja a rendkívüli közgyűlésig, hiszen azóta a Fővárosi Ítélőtábla jóváhagyta a cég és adósainak csődegyzségét. A határozat jogerős, ellene fellebezni nem lehet.

A rendkívüli közgyűlésen a napirendi pontok közé részvényesi javaslatra újak is bekerültek, ennek alapján az E-Star igazgatósága javasolja a közgyűlésnek, hogy Soós Csaba, Vágány Tamás és Szivek Norbert vezető tisztségviselők számára a felmentvényt adja meg. Az E-Star emellett azt is közölte, hogy Siska Miklós László felügyelőbizottsági tag a szerdai napon 168 forintos árfolyamon 1000 darab E-Star-részvényt vásárolt, és ennyi is van a tulajdonában.

Re: nincs cím

#660079 exmnbs1 Előzmény: #660073

remélem eladásnál nem előznek majd be hátulról amint a vételeknél látható volt

Re: nincs cím

#659944 exmnbs1 Előzmény: #659938

fel kéne tenni nekik a figyelmeztetést hogy jövő péntekig lépniük kell, mert letelik a 2.9.3.-ban megadott határidejük

Re: nincs cím

#659938 Grizzly Géza Előzmény: #659853

Megnéztem a köszvényesek fész oldalát,sokan tanácstalanok. Valaki 10ft-2500ig terjedő rv árfolyamról álmodozik

Re: nincs cím

#659860 Grizzly Géza Előzmény: #659853

Nem ismerem,nem tudom mióta nyomja e starban,ritkán nézek át. Olyan formeres-gumpos íze van a hsz-einek