Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #660164

"Nyereséges volt az E-Star idén az első félévben, adózás utáni eredménye 1,6 milliárd forintot tett ki, szemben az előző év azonos időszakában elkönyvelt több mint 3 milliárd forintos veszteséggel − közölte szeptember elején a cég."

ilyet sem közölt a cég mert mEUR-ban volt a jelentés((((((((