Ez megint troll provokáció..
hol a kioktatás?
Üdvözöllek ifjú Padavan!
Előre tovább az újabb milliók felé vezető úton! A csődösök meg csak gondolják hogy a benfentesség baljós árnya vetül rád (baljós annak, aki kimaradt belőle ugye)
http://i.imgur.com/AoniJnd.jpg
Péntek 14:00 óta bő 40% ma reggel 9-ig. Részvényt venni lehetetlen, mert már második napja bennfentesek akasztják ki a könyvet, a csődösök meg megtapasztalhatják az erő Kénes oldalát! Pedig én szóltam szerdán, és csütörtökön még bárki vásárolhatott. Pénteken már túl késő volt, valahonnan a bíró asztalára fújt a szél egy lapot egy róla szóló dossziéból, és nem tehetett mást , mint a jó öreg puszilgatnivaló Kénes utasításának engedelmeskedni :-)
Nincs gááááááz!
Fecót oktatod, hogy mik a lehetőségek a kispapírokban.
LOL :DD
csak rá kell nézni a chartra hány ilyan sorakozó szívta meg
mikor kapnak, onnantól lehet ismét beragadni a nagy lehetőségekbe
újabb és újabb atl jön mint mindig
Lehetőségek mindig is lesznek a BÉTen. Most is vannak.
Kisbüfinek nem feltétlen kell hinni benne.
Sőt, jó ha nem hisz benne. Ezt megerősítik a trollok is.. nyomatékot adnak még, hogy senki ne higgyen semmiben.
Van még pár lehetőség a kis papírokban. Hamarosan észreveszed.
Totálisan megálló forgalmak vannak, akiket lehetett kitáraztattak.
Beszállás meg a felfele kiakadások miatt lehetetlenek.
Előre kell gondolkodni.
E-star mai chart:
http://postimg.org/image/6v37ay4dd/
itt ma a teljes részvény pakk 7.5%áért állnak sorba felső limiten.
Utólagos döntés következményeként.
Előzetesen mindenki hülye volt, aki vett.
ez a mutyi is mutatja, mekkora egy tolvajrv
12300-117
Ja ,csak még egy darabot sem lehetett venni. Akinek van 100 körülről, annak gratula! Sok sikert mindenkinek.
előbb 200000 volt vételen, most 222222 :)
persze ez sem puffer
persze
pénteken sem volt az aki amint elkezdtek sorba állni azonnal kiugrott
aztán az sem aki napvégén ki-be ugrált
te is láthattad
ma nem ennyire látható, de nyugodj meg majd öntéskor ki fog derülni
Pont ezt akartam én is írni, hogy 9 cégtől 76 ajánlat, így átlag alig 3ezer db ajánlatonként ,ez minden csak nem puffer. Ha 1/1 lenne a 220k , na az lenne puffer:)
persze
pénteken meg 2K-sak voltak és ki-be álltak mellé
hogyne, személyesen én pályázok Soós pakkjára. :))
puffer?? 75 tétel, átlag 3k...
aha, és mennyi a puffer???
Soós pakkjára pályáztok???? 640K
milyen alternatív energiát????
időnkéntt adóvégrehajtás álatt álló cég kap???((((((
Ezen cégnek semmi köze a megújuló energiaforrásokhoz. Hacsak nem bővítjük a definíciót azzal a tétellel,hogy cég vezetője újított belőle egy sípályát. E-OS mellett meg nem rúghat labdába.