Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#658315 Kénes_Dénes Előzmény: #658292

Üdvözöllek ifjú Padavan!

Előre tovább az újabb milliók felé vezető úton! A csődösök meg csak gondolják hogy a benfentesség baljós árnya vetül rád (baljós annak, aki kimaradt belőle ugye)

http://i.imgur.com/AoniJnd.jpg

Péntek 14:00 óta bő 40% ma reggel 9-ig. Részvényt venni lehetetlen, mert már második napja bennfentesek akasztják ki a könyvet, a csődösök meg megtapasztalhatják az erő Kénes oldalát! Pedig én szóltam szerdán, és csütörtökön még bárki vásárolhatott. Pénteken már túl késő volt, valahonnan a bíró asztalára fújt a szél egy lapot egy róla szóló dossziéból, és nem tehetett mást , mint a jó öreg puszilgatnivaló Kénes utasításának engedelmeskedni :-)

Nincs gááááááz!

Re: nincs cím

#658300 exmnbs1 Előzmény: #658292

mikor kapnak, onnantól lehet ismét beragadni a nagy lehetőségekbe

újabb és újabb atl jön mint mindig

Re: nincs cím

#658292 Hathor Előzmény: #658286

Lehetőségek mindig is lesznek a BÉTen. Most is vannak.

Kisbüfinek nem feltétlen kell hinni benne.

Sőt, jó ha nem hisz benne. Ezt megerősítik a trollok is.. nyomatékot adnak még, hogy senki ne higgyen semmiben.

Van még pár lehetőség a kis papírokban. Hamarosan észreveszed.

Totálisan megálló forgalmak vannak, akiket lehetett kitáraztattak.

Beszállás meg a felfele kiakadások miatt lehetetlenek.

Előre kell gondolkodni.

E-star mai chart:

http://postimg.org/image/6v37ay4dd/

itt ma a teljes részvény pakk 7.5%áért állnak sorba felső limiten.

Utólagos döntés következményeként.

Előzetesen mindenki hülye volt, aki vett.

Re: nincs cím

#658286 Ferenc86 Előzmény: #658283

Ja ,csak még egy darabot sem lehetett venni. Akinek van 100 körülről, annak gratula! Sok sikert mindenkinek.

Re: nincs cím

#658279 exmnbs1 Előzmény: #658277

persze

pénteken sem volt az aki amint elkezdtek sorba állni azonnal kiugrott

aztán az sem aki napvégén ki-be ugrált

te is láthattad

ma nem ennyire látható, de nyugodj meg majd öntéskor ki fog derülni

Re: nincs cím

#658277 Ferenc86 Előzmény: #658273

Pont ezt akartam én is írni, hogy 9 cégtől 76 ajánlat, így átlag alig 3ezer db ajánlatonként ,ez minden csak nem puffer. Ha 1/1 lenne a 220k , na az lenne puffer:)

Re: nincs cím

#658273 Zotya32 Előzmény: #658272

hogyne, személyesen én pályázok Soós pakkjára. :))

puffer?? 75 tétel, átlag 3k...

Re: nincs cím

#658270 exmnbs1 Előzmény: #658258

milyen alternatív energiát????

időnkéntt adóvégrehajtás álatt álló cég kap???((((((

Re: nincs cím

#658269 Grizzly Géza Előzmény: #658258

Ezen cégnek semmi köze a megújuló energiaforrásokhoz. Hacsak nem bővítjük a definíciót azzal a tétellel,hogy cég vezetője újított belőle egy sípályát. E-OS mellett meg nem rúghat labdába.