Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657226 exmnbs1 Előzmény: #657220

ha olyan nagy rallira utaznak miért is kellett leverni 80-ig?

ja hogy többnek hasson

Re: nincs cím

#657225 Hathor Előzmény: #657216

Legszentebb kenyerem....

KEG és E-star oly nekem,

mint a legszentebb kenyerem,

fogyasztanám őket éjjel nappal,

sok troll ember vív ezzel azzal.

Azt kiáltják csőd lesz, kampec

ennek annyi, most vége lesz.

Buta ember ki bele vesz,

mondja mindig ugyanezt.

Mi van öcsém? Mit hadoválsz?

Hathor komát itt provokálsz?

Bukott lelked a pokolban,

élt életed most romokban..

Köszönheted ezt magadnak,

számláid már apadnak..

demo lett a kenyered,

saját kajád eheted..

Re: nincs cím

#657224 Zotya32 Előzmény: #657223

de tőzsdén kívül vehette, mert azokon a napokon nem volt sok kötés a bét-en. vagy ezzel kereskednek más tőzsdén is?

Re: nincs cím

#657217 Zotya32 Előzmény: #657212

szerintem lesz... már a bét-en kéne legyen a hír. Shop-nál a hír után 1 órával jött a visszaállítási közlemény, ráadásul az délután 15:30-tól indult újra... a 12-es indulásom vszínű már nem jön be, de 13:00-ig csak belökik :)

Re: nincs cím

#657214 exmnbs1 Előzmény: #657207

mostanában látszik hogy mit is tud egy rv forgalomban bennfentes kereskedélem nélkül, nemcsak itt

Re: nincs cím

#657212 Ferenc86 Előzmény: #657207

Ma vajon lesz még kereskedés? Akkor lehetne még kapni tételt akik elméláztak s bent hagyták az eladó tételeiket.. Hétfőre viszont már eléggé üres lesz a könyv, s 98 a felső limit. Várom én is mi lesz, végre valami érdekesség, eléggé behalt a bét már egy ideje :(

Re: nincs cím

#657207 Zotya32 Előzmény: #657203

újságot ki olvas, macin kívül? :))

nem számít mit írnak, a mutyi erősebb; és tippem, hogy most "felmutyi" lesz

Re: nincs cím

#657201 Előzmény: #657188

Abszurdisztán... Hoover elszégyellheti magát a dossziéival - ez máshogy elképzelhetetlen. Ilyen még a mesékben sincs, hogy egy ilyen """"cég"""" még létezhet, sőt a tőzsdén lehet vele kereskedni.

Re: nincs cím

#657200 Zotya32 Előzmény: #657198

de most az f.a-tól menekült meg a cég. örömhír, boldogság, kevés eladó, mi kell még? ha van eszük, felrángatják jó magasra, aztán lehet menekülni. kérdés, lesz-e rá majd vevő :)

de most szerintem inkább fel napokig, mint rögtön első nap +20%-ról -20%-ra kerüljön.

Re: nincs cím

#657199 exmnbs1 Előzmény: #657195

tegnap bejelentették hogy az utolsó csatlós lelépett

most jön majd az utolsó pakk amit még rátok kell mérni?

Re: nincs cím

#657198 exmnbs1 Előzmény: #657183

volt itt közben pár csődegyezségi tárgyalás

nem emlékszem hogy nagyon hatott volna az árfolyamra

Re: nincs cím

#657195 Zotya32 Előzmény: #657190

meglátjuk. Azért Hathor megint jól döntött... most már csak a keg-nek kell így bejönnie :)