ha olyan nagy rallira utaznak miért is kellett leverni 80-ig?
ja hogy többnek hasson
ha olyan nagy rallira utaznak miért is kellett leverni 80-ig?
ja hogy többnek hasson
Legszentebb kenyerem....
KEG és E-star oly nekem,
mint a legszentebb kenyerem,
fogyasztanám őket éjjel nappal,
sok troll ember vív ezzel azzal.
Azt kiáltják csőd lesz, kampec
ennek annyi, most vége lesz.
Buta ember ki bele vesz,
mondja mindig ugyanezt.
Mi van öcsém? Mit hadoválsz?
Hathor komát itt provokálsz?
Bukott lelked a pokolban,
élt életed most romokban..
Köszönheted ezt magadnak,
számláid már apadnak..
demo lett a kenyered,
saját kajád eheted..
de tőzsdén kívül vehette, mert azokon a napokon nem volt sok kötés a bét-en. vagy ezzel kereskednek más tőzsdén is?
Az is mutyi vsz,egyben megvéve a legalján,mikor állítólag 10k körül vette
Hát,azért szép forgalom volt a hetekben 100 körül
szerintem lesz... már a bét-en kéne legyen a hír. Shop-nál a hír után 1 órával jött a visszaállítási közlemény, ráadásul az délután 15:30-tól indult újra... a 12-es indulásom vszínű már nem jön be, de 13:00-ig csak belökik :)
innen is lehet.. aki itt vett/vesz majd, annak a mai szuper jó hír :)
mostanában látszik hogy mit is tud egy rv forgalomban bennfentes kereskedélem nélkül, nemcsak itt
Ma vajon lesz még kereskedés? Akkor lehetne még kapni tételt akik elméláztak s bent hagyták az eladó tételeiket.. Hétfőre viszont már eléggé üres lesz a könyv, s 98 a felső limit. Várom én is mi lesz, végre valami érdekesség, eléggé behalt a bét már egy ideje :(
újságot ki olvas, macin kívül? :))
nem számít mit írnak, a mutyi erősebb; és tippem, hogy most "felmutyi" lesz
Abszurdisztán... Hoover elszégyellheti magát a dossziéival - ez máshogy elképzelhetetlen. Ilyen még a mesékben sincs, hogy egy ilyen """"cég"""" még létezhet, sőt a tőzsdén lehet vele kereskedni.
de most az f.a-tól menekült meg a cég. örömhír, boldogság, kevés eladó, mi kell még? ha van eszük, felrángatják jó magasra, aztán lehet menekülni. kérdés, lesz-e rá majd vevő :)
de most szerintem inkább fel napokig, mint rögtön első nap +20%-ról -20%-ra kerüljön.
tegnap bejelentették hogy az utolsó csatlós lelépett
most jön majd az utolsó pakk amit még rátok kell mérni?
volt itt közben pár csődegyezségi tárgyalás
nem emlékszem hogy nagyon hatott volna az árfolyamra