Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #657207Ma vajon lesz még kereskedés? Akkor lehetne még kapni tételt akik elméláztak s bent hagyták az eladó tételeiket.. Hétfőre viszont már eléggé üres lesz a könyv, s 98 a felső limit. Várom én is mi lesz, végre valami érdekesség, eléggé behalt a bét már egy ideje :(