Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#655916 Zotya32 Előzmény: #655878

csak nem vett a cs.a.-ból? vagy itt nem számít a könyvvizsgálói vélemény?

kedves 2nd hand mackó :)

Re: nincs cím

#655575 xmann Előzmény: #655447

Ha felszámolás akkor 1000% hogy a részvényesek ló**** se kapnak. Régi jó szokás szerint először is megszedi magát rendesen a felszámoló, majd ha marad valami szétosztja a kötvényesek közt. Az, hogy még ezek után is maradna bármi szinte lehetetlen

Re: nincs cím

#655567 wnprt Előzmény: #655563

A Fidesz mért nem segít megszerezni meg egy hozzá közeli embernek az E-Start?