Trolloknak ajánlva, főleg a fő csődösnek..
http://profitline.hu/hircentrum/hir/295434/Igyon-alkoholt-es-dobja-el-a-depressziot
Trolloknak ajánlva, főleg a fő csődösnek..
http://profitline.hu/hircentrum/hir/295434/Igyon-alkoholt-es-dobja-el-a-depressziot
csak nem vett a cs.a.-ból? vagy itt nem számít a könyvvizsgálói vélemény?
kedves 2nd hand mackó :)
az évvégi aug 22 és a H1 31 rokonságban sincs egymással
nem először
Lehet,hogy a valóság sokkal jobb :)
ez nem a keg topik
kedves autógáz32))
re ellenvéleményzés
"A könyvvizsgálói vélemény szerint azonban a beszámoló nem mutat megbízható és valós képet a cég vagyoni és pénzügyi helyzetéről. "
Makra papa még idejében dobbantott és itt hagyta ezt a disznóólat,lelépett kb 1-1,5 milliárddal ;)
Van bőr az arcán bőven a nagyúrnak ;)
De meg ám, 50 milla
Ha felszámolás akkor 1000% hogy a részvényesek ló**** se kapnak. Régi jó szokás szerint először is megszedi magát rendesen a felszámoló, majd ha marad valami szétosztja a kötvényesek közt. Az, hogy még ezek után is maradna bármi szinte lehetetlen