Szerintem még hiányzik egy visszateszt 1360-on, én onnan longolnék.
Szerintem még hiányzik egy visszateszt 1360-on, én onnan longolnék.
eretvágok...
profitvédő volt, stop pedig 5$ szokott lenni.
volatilis kis jószág ez, rengeteg alá, fölészúrással... miért ilyen szűk stopokkal dolgozol?
én inkább kisebb pozit szoktam nyitni aranyban, tágabb stop-okkal
a te brókerednél nincs a spread-en felül fix fee arany kötésnél? (mondjuk meta brókereknél nem szokott lenni, nekem van whs-nél)
US 10 éves hozamok és az arany teljesen szétváltak ma is.... előbb utóbb győznie kell valamelyiknek
most különösen örvendek
0-ban stoppolva
nyitottam ma egy arany longot, remélem elkúricál duplacsúcsra :)
Úgy látom ez a félév a nyersanyagokról fog szolni ill. szól, aztán majd valamikor el lehe tkezdeni olajat meg ezüstöt shortolni.
agyvérzést kapok, hogy 1426os shortom 30 felett kistoppolták...
szinte egységre pontosan teljesítette, irány dél
1330-1350 között megálló, aztán majd meglátjuk
csak nem akkor, amikor egy több éves letört támaszt tesztel vissza :)
1430-1440 alatt továbbra is a shortot keresném, felette meg long.
Kis bázisépitési intermezzo?
Elvileg a fémeknél, különösen az aranynál a szeptember a legerősebb hónap.
azért már szépen termelne...
Állítólag 26-nál van egy komolyabb ellenállás, és tényleg 31-ről szinte egyhuzamban esett le 20 alä.
Addig szerintem korai shortra gondolni.
tetű anyját, ma is kistoppoltak shortból a 30as felszúrással... szűkek a stoppol
Én azt imádom, hogy juszt is vettem egy adag ezüst longot és tartom azóta is ... sajnos áttétel nélkül.
1430-1440 kornyeken szerintem megall a korrekcio es irany del
imádom...