Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Szerintem még hiányzik e…

#656114 TrendMan

Szerintem még hiányzik egy visszateszt 1360-on, én onnan longolnék.

Re: nincs cím

#656041 ikszf Előzmény: #656013

volatilis kis jószág ez, rengeteg alá, fölészúrással... miért ilyen szűk stopokkal dolgozol?

én inkább kisebb pozit szoktam nyitni aranyban, tágabb stop-okkal

a te brókerednél nincs a spread-en felül fix fee arany kötésnél? (mondjuk meta brókereknél nem szokott lenni, nekem van whs-nél)

US 10 éves hozamok és az arany teljesen szétváltak ma is.... előbb utóbb győznie kell valamelyiknek

Úgy látom ez a félév a n…

#655949 TrendMan

Úgy látom ez a félév a nyersanyagokról fog szolni ill. szól, aztán majd valamikor el lehe tkezdeni olajat meg ezüstöt shortolni.

Re: nincs cím

#655140 ikszf Előzmény: #654416

szinte egységre pontosan teljesítette, irány dél

1330-1350 között megálló, aztán majd meglátjuk

Re: nincs cím

#654416 ikszf Előzmény: #654158

csak nem akkor, amikor egy több éves letört támaszt tesztel vissza :)

1430-1440 alatt továbbra is a shortot keresném, felette meg long.

Kis bázisépitési interme…

#654158 TrendMan

Kis bázisépitési intermezzo?

Elvileg a fémeknél, különösen az aranynál a szeptember a legerősebb hónap.

Re: nincs cím

#654015 TrendMan Előzmény: #653760

Állítólag 26-nál van egy komolyabb ellenállás, és tényleg 31-ről szinte egyhuzamban esett le 20 alä.

Addig szerintem korai shortra gondolni.

Re: nincs cím

#653639 TrendMan Előzmény: #653304

Én azt imádom, hogy juszt is vettem egy adag ezüst longot és tartom azóta is ... sajnos áttétel nélkül.