1300at vissza kéne tesztelnie. H4en támaszon van.
bazzeg pont feljöttek a stopért a mocskok, egész jól lehet adni venni
neked elég lesz :)
Arról tudsz vmi infot, h mennyi a forgalma a XAU/USD-nek?
Most látom a háromszög is kitört, majd most visszateszt, 1339ig elment.
Pedig megy, 1333..
10pontot jött fel azóta
Túlvett indikátorok nem mindig érdekesek.
Alakzat szerintem elsődlegesebb.
Alsó trendvonalad kivitte, második miért lenne akadály, lehet egy harmadikat is rakni messzebbről ,-)
látok benne fantáziát, de szerintem több érv szól ellene naposon. nem jelöltem be semmi komolyat, avatott szemednek egyértelmű lesz
Hagyd csak bent, majd elviszik..
megrajzoltam neked, hogy tudj ráadni ha akarsz ,-)
nem vitték el tegnap a shortom a kópék
Szerintem amit a nemesfémekben most látunk, az a kisbefektető elbizonytalanitása, mielőtt augusztusban igazán megizmosodnak az árfolyamok.
Tőzsde, FOREX áttekintés csütörtök - Tőzsde: S&P500, DAX, arany, EUR/USD, EUR/GBP, EUR/HUF, EUR/JPY 07-25
Arany árfolyam technikai elemzés
Az arany grafikonján az 1313-as támasz visszatesztelését láthatjuk. A szint fölött már oldalazás alakult ki, így az első, felpattanásra utaló jelet az 1325 áttörése adja. Ugyanakkor az 1313 törése rövid távon, 1-15 perces képen követve eladási jelet ad. Ekkor az 1300-as kerek érték kerülhet visszatesztelésre. Ez utóbbi törése esetén számíthatunk nagyobb eladói nyomásra.
tudom, agyon shortoltam ma, csak a követő stoppokat kiverték..
kapják be...