Ismét egy értelmetlen nap a béten az 500 pontos emelkedéssel! :DD
Ismét egy értelmetlen nap a béten az 500 pontos emelkedéssel! :DD
a 19500 shortjaidra?
))))))
blogos 20K-nál nyomta bele a longot a fülembe
ha az vagy, akkor meg minek?
Még több milliód legyen?
Adakozz a szegényeknek ,-)
már most is milliomos vagyok :D akkor még jobban milliomos lennék ? :-)) ki érti ezt...
Bazz, elfeledkeztem a zárásról. Mindegy, úgy tűnik semmi extra.
Csilla kedves!.
Rá kell nézni a chartra.
A chart mindent elárul :D
http://postimg.org/image/gzli3er9d/
Átölel, vagy nem ölel át?
Azt kell csinálni, amire számítasz, de a stoppszintedhez állj be poziciót nyitni.
Akkor annak az ellentettjét kell csinálni, mint amire számítasz, és már milliomos is vagy :D
talán zárják a shortokat...vagy olcsóak vagyunk. ki tudná megmondani!?
igen :-)) mindig arra megy amerre éppen nem számítasz rá :D
Én csak szemeztem a longgal 025-nél, de nem csábultam el.
Minuszos a kamat.
ahogy a nagykönyvben meg van írva... nem Bud?
Melyik újság írta meg? ,-)
BUX sztem világverő ma emelkedésben. Olaszok vannak minimál + ban a többi ny eu index minuszos.
az agyam eldobom....ráadok. erre emelkedik minden mint a barom, pedig az egész világ még nagyobb esésre készül.
mi meg a semmire rallyzunk ? elképesztő...komolyan mondom.
ennek ma úgy kellett volna tovább esnie, mint a kisangyal.
már most 18 fölött vagyunk. tegnap 18140-en belevettem, ma szívszorítva láttam, hogy 18 alámegy...most meg megint felette van...örülök. bár elmenne egyből 18750ig:-).
Ugyanis megtartottam a longokat.