Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#653788 Hathor Előzmény: #653785

ha az vagy, akkor meg minek?

Még több milliód legyen?

Adakozz a szegényeknek ,-)

Re: nincs cím

#653785 BudFox Előzmény: #653774

már most is milliomos vagyok :D akkor még jobban milliomos lennék ? :-)) ki érti ezt...

Re: nincs cím

#653777 Fornit Előzmény: #653774

Azt kell csinálni, amire számítasz, de a stoppszintedhez állj be poziciót nyitni.

Re: nincs cím

#653774 Hathor Előzmény: #653767

Akkor annak az ellentettjét kell csinálni, mint amire számítasz, és már milliomos is vagy :D

BUX sztem világverő ma e…

#653754 Fornit

BUX sztem világverő ma emelkedésben. Olaszok vannak minimál + ban a többi ny eu index minuszos.

Re: nincs cím

#653753 BudFox Előzmény: #653510

az agyam eldobom....ráadok. erre emelkedik minden mint a barom, pedig az egész világ még nagyobb esésre készül.

mi meg a semmire rallyzunk ? elképesztő...komolyan mondom.

ennek ma úgy kellett volna tovább esnie, mint a kisangyal.

Re: nincs cím

#653750 Csilla76 Előzmény: #653646

már most 18 fölött vagyunk. tegnap 18140-en belevettem, ma szívszorítva láttam, hogy 18 alámegy...most meg megint felette van...örülök. bár elmenne egyből 18750ig:-).

Ugyanis megtartottam a longokat.

Re: nincs cím

#653646 Aptiti Előzmény: #653634

ez még jobb...már minusz a KT

szerintem azért év végére 18e felett leszünk.

egyébként nem értem, miért nem enged a rendszer BUX 1412-t kötni?

Pedig vannak benne nagy pakkos önkötések.

most éppen 18750 3,5% kamattartalommal