Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #653634

ez még jobb...már minusz a KT

szerintem azért év végére 18e felett leszünk.

egyébként nem értem, miért nem enged a rendszer BUX 1412-t kötni?

Pedig vannak benne nagy pakkos önkötések.

most éppen 18750 3,5% kamattartalommal