Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #653634ez még jobb...már minusz a KT
szerintem azért év végére 18e felett leszünk.
egyébként nem értem, miért nem enged a rendszer BUX 1412-t kötni?
Pedig vannak benne nagy pakkos önkötések.
most éppen 18750 3,5% kamattartalommal