Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #653510az agyam eldobom....ráadok. erre emelkedik minden mint a barom, pedig az egész világ még nagyobb esésre készül.
mi meg a semmire rallyzunk ? elképesztő...komolyan mondom.
ennek ma úgy kellett volna tovább esnie, mint a kisangyal.