Böjthe pápára ment....
pénzét már kivette? vagy most fogja?
Böjthe pápára ment....
pénzét már kivette? vagy most fogja?
Vezetőségi kecsegtető Jelentés 2013.I. negyedév
http://client.bet.hu/newkibdata/114204933/PH_2013._I.__negyed_ves_Jelent_s.pdf
baj van jenőbá az mlm piramisával és az osztalékos nutex-szel
sitt nyomozás? ))
http://www.borsonline.hu/20130521_toncsi_is_a_szazmillios_botrany_aldozata
A társaság bejelentette, hogy a nemrég piacra dobott Galaxy S4 a cég történetének leggyorsabban fogyó okostelefonja. Az S4-ből az elmúlt két hétben több mint 6 millió darab fogyott, és a menedzsment várakozásai szerint a 10 milliós határt akár már ezen a héten elérheti az értékesítés -
A városszerte ismert zsidó nagykereskedő négyszintes, óriási villát épít. Az adóhatóság emberei annak rendje és módja szerint kiszállnak a helyszínre.- Mondja uram, miből tellett Önnek erre a palotára?- Tudják kérem, egy éjszaka álmomban megjelent nekem az Úr angyala és azt mondta: Menj ki a kerted végébe és áss! Találsz majd egy faládikában aranyat és drágakövet, építtess te annak az árán egy villát, mert az az Úrnak tetsző cselekedet.Az adóellenőrök kajánul mosolyognak:- Ez rendben is lenne uram, de nem tudna nekünk, akiknek nem ennyire erős a hitünk, valami kézzelfoghatóbb bizonyítékot mutatni?- De uraim! Hát itt a. a villa nem?
miért? merre van a bunkerod? ))
vagy mire gondolsz? kopejka elásott csontjaira? ))
esetleg a szorgos nokiás bibasok csempészáruira?
Miért ír állandóan Berkenyéről? Amúgy 2002 körül néztem ott lakást... szép környék, Rétság is közel van, meg a szlovák határ.
Ahogy elnézem a google maps-et, nem sikerült beépíteni azt a területet a mai napig sem... elég üres a térképen az a félkör alakú rész a vasút mellett...
az a pár ház áll ott a Bérc utcában, ami anno is... nagy változás nincs ott.
oszt mi lapátoltak azok a jó munkás emberek? aranyrudat?
vagy igazgyöngyöt ültettek a répa mellé? )
Már 1999 ben a karjukra szigetelő szalagozták a nokia 2011 est a roma napszámosok Berkenyén--- nem is tűnt el. Mi ebben az újdonság?
tesla kötvényekre sok az érdeklődő - az e-star is benne van ))
Egy tanács: adja el a zárlatos Teslát, aztán fektessen a jövőbe, Jenő bá :)
Dolgozzon Zoltán, felejtse el ezt a tőzsdés baromságot.
kidurrant a vízágy berkenyén
nem bírta a túlterhelést )))
Henci bá, bárcsak itt tartanánk már, hogy függőlegesen megy fel 200-ig az árfolyam...
10 limites nap felfelé... olyan nagy kérés ez 6 év után??
phylaxia future ? http://finviz.com/chart.ashx?t=RSOL&ty=c&ta=1&p=d&s=l
Aki fizet az rendeli a zenét... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3al5NRBP7ig
USDJPY
The pair is trading sideways in a range between 95.82 and 99.94. The lower boundary of the aforementioned range is a support. If the rate doesn't break below it, the rise to 105.00 can be seen after consolidation. Otherwise there can be a dip to the 90 area. Most analysts presume that in the next few weeks the pair will appreciate and test 105 on the upside. Ez a dallas...