Gyanús, hogy most más lesz. Kivezetés már nem esélyes, de az átnevezés után még jöhet árfolyamrobbanás. 82% lesz náluk, oda teszik, ahová akarják. 10milliárdos cég lesz a phyl utódja.
Gyanús, hogy most más lesz. Kivezetés már nem esélyes, de az átnevezés után még jöhet árfolyamrobbanás. 82% lesz náluk, oda teszik, ahová akarják. 10milliárdos cég lesz a phyl utódja.
TP sem házalt, haveri mutyi volt mind, ahogy most is.
A végkifejlet most sem biztos, hogy Neked ill. a jelenlegi, régi részvényeseknek jó lesz..., ez nagyon valószínűsíthető...
erről egyszer már leírtam a véleményem...mégpedig, hogy ez a sok apport 1 helyről jött...tehát nem az volt,h TP ék házaltak ennél a cégnél, annál a cégnél és úgy tömték meg a holdingot, hanem 1 helyről minden, magyarul tulajdonos váltás történt itt, és ha már beapportáltak, akkor kellett a stabil többség(ezért az ekkora apport....) és amit már sokadjára írtam, nem hiszem, hogy a tényleg értékes cégeket, ilyen TP féle apportos "játékkal" akarnák majd hagyni elveszni és tönkre menni....
Én nem látom az új szemléletet, durvábban apportálnak, mint TP.
Új tulajdonosok, új szemlélet...ez a véleményem..ezért mondtam,h a bcash tulaj nem fogja csak úgy elkótyavetyélni az értékes cégeit...
eladni otc-n is tudja
antonnia majd megveszi elvégre nutex phylex , kregex, biomex estmex az évszázad befektetése ))
még nincs meg csak a 20%, addig nem fűt... :)
amúgy hamarosan öntés lesz, gondolom a Böjthe-pakk repülni fog... remélhetőleg 30 ft-on átveszik tőle... így is nyert a 25 ft-os jegyzésével 5 ft-ot erre az 1-2 évre...
-6 millió nem is rossz...
"A testület a tranzakció során olyan vállalatok apportját kívánta elősegíteni, amelyek valódi jövedelemtermelő képességgel rendelkeznek, ágazatukban jelentős szerepet játszanak vagy kiemelkedő fejlődési potenciált hordoznak magukban. Az apporttal megerősödött cégcsoport
tagjai ugyan nem alkotnak homogén egységet, de a működésükben rejlő szinergiák kihasználásával, valamint a megnövekedett csoportméretből adódó bevétel-növelő, illetve költség-csökkentő módszerek alkalmazásával tovább javítható a gazdálkodás eredményessége.
A management a jövőben is törekedni kíván a vállalati költségek alacsony szinten tartására, a holdingcsoportba tartozó vállalatok működési kultúráinak közelítésére, egy modern nagyvállalat megteremtésére.
Az Igazgatótanács kiemelt figyelmet szentel annak, hogy a megközelítőleg 8 milliárd Ft alaptőkéjű, csaknem 1000 munkavállalót foglalkoztató vállalatcsoport működése továbbra is átlátható, transzparens és hiteles legyen"
Pápán nincs is villamos :))
Pesten meg a phyl közgyűlések óta nem is jártál :))
buxi meg 20 éve ua a bömösben ül
igaz már nem megy, mert a "budai" berkenyei esőben totál rozsdás lett,
no de kopejkának ideális hely ))
Meg nem mondanám, mikor ültem utoljára villamoson, de kb. 20 éve nem.:D
A pénz nem boldogít kincsem, de jobb egy bmwben számolni a dollárt mint a villamoson...
igen ezen én is meglepődtem
de azért mert ez konszolidált, amit nem szoktak
ulátszk lezárult egy szakasz a cégnél
böjte is elment afrikába
jöhet az új fenyőfa ))
jp
Nyilván Pintér Zoltán, akinek a cégeit beapportálták, lásd lentebb Zotya írt róla 18185-ös hsz.
Ifrs, konszolidált!! És milyen részletes! Mint a nagyok. Vmi készül, qrvára kezdik levedleni a tolvajtulajdonságokat. Csak a wamsler-ehep-bcash vonal emberei maradtak a cégnél. Új név is lesz...
érdekes lesz... ki lesz az új afrikai vadász?
a bcash?
A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1054
Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti a tisztelt Befektetőket, hogy az Igazgatótanács
tagjai – figyelemmel a 2013. június 6. napjára összehívott rendkívüli közgyűlés
1. napirendi pontjára – a határozatképes közgyűlés napjának hatályával tisztségükről
lemondtak. Lemondásukkal elő kívánták segíteni a Társaság új irányítási formára
történő áttérését, a közgyűlés e tárgyban történő megalapozott döntését.
Az Igazgatótanács tagjai – egy kivétellel - megválasztásuk esetén a jövőben is
vállalják a tisztségviselői feladatok ellátását. Dr. Böjthe Kálmán más gazdasági
érdekeltségeire tekintettel a jövőben tisztséget már nem kíván betölteni.
PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt