Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#624088 Zotya32 Előzmény: #624079

Gyanús, hogy most más lesz. Kivezetés már nem esélyes, de az átnevezés után még jöhet árfolyamrobbanás. 82% lesz náluk, oda teszik, ahová akarják. 10milliárdos cég lesz a phyl utódja.

Re: nincs cím

#624079 Sly-- Előzmény: #624059

TP sem házalt, haveri mutyi volt mind, ahogy most is.

A végkifejlet most sem biztos, hogy Neked ill. a jelenlegi, régi részvényeseknek jó lesz..., ez nagyon valószínűsíthető...

Re: nincs cím

#624059 Mr_insider Előzmény: #624054

erről egyszer már leírtam a véleményem...mégpedig, hogy ez a sok apport 1 helyről jött...tehát nem az volt,h TP ék házaltak ennél a cégnél, annál a cégnél és úgy tömték meg a holdingot, hanem 1 helyről minden, magyarul tulajdonos váltás történt itt, és ha már beapportáltak, akkor kellett a stabil többség(ezért az ekkora apport....) és amit már sokadjára írtam, nem hiszem, hogy a tényleg értékes cégeket, ilyen TP féle apportos "játékkal" akarnák majd hagyni elveszni és tönkre menni....

Re: nincs cím

#624052 Mr_insider Előzmény: #624039

Új tulajdonosok, új szemlélet...ez a véleményem..ezért mondtam,h a bcash tulaj nem fogja csak úgy elkótyavetyélni az értékes cégeit...

Re: nincs cím

#624047 macika Előzmény: #624039

eladni otc-n is tudja

antonnia majd megveszi elvégre nutex phylex , kregex, biomex estmex az évszázad befektetése ))

Re: nincs cím

#624039 Zotya32 Előzmény: #624038

még nincs meg csak a 20%, addig nem fűt... :)

amúgy hamarosan öntés lesz, gondolom a Böjthe-pakk repülni fog... remélhetőleg 30 ft-on átveszik tőle... így is nyert a 25 ft-os jegyzésével 5 ft-ot erre az 1-2 évre...

Re: nincs cím

#624037 Zotya32 Előzmény: #624028

-6 millió nem is rossz...

"A testület a tranzakció során olyan vállalatok apportját kívánta elősegíteni, amelyek valódi jövedelemtermelő képességgel rendelkeznek, ágazatukban jelentős szerepet játszanak vagy kiemelkedő fejlődési potenciált hordoznak magukban. Az apporttal megerősödött cégcsoport

tagjai ugyan nem alkotnak homogén egységet, de a működésükben rejlő szinergiák kihasználásával, valamint a megnövekedett csoportméretből adódó bevétel-növelő, illetve költség-csökkentő módszerek alkalmazásával tovább javítható a gazdálkodás eredményessége.

A management a jövőben is törekedni kíván a vállalati költségek alacsony szinten tartására, a holdingcsoportba tartozó vállalatok működési kultúráinak közelítésére, egy modern nagyvállalat megteremtésére.

Az Igazgatótanács kiemelt figyelmet szentel annak, hogy a megközelítőleg 8 milliárd Ft alaptőkéjű, csaknem 1000 munkavállalót foglalkoztató vállalatcsoport működése továbbra is átlátható, transzparens és hiteles legyen"

Re: nincs cím

#624036 Zotya32 Előzmény: #624031

Pápán nincs is villamos :))

Pesten meg a phyl közgyűlések óta nem is jártál :))

Re: nincs cím

#624034 macika Előzmény: #624031

buxi meg 20 éve ua a bömösben ül

igaz már nem megy, mert a "budai" berkenyei esőben totál rozsdás lett,

no de kopejkának ideális hely ))

Re: nincs cím

#624028 macika Előzmény: #624025

igen ezen én is meglepődtem

de azért mert ez konszolidált, amit nem szoktak

ulátszk lezárult egy szakasz a cégnél

böjte is elment afrikába

jöhet az új fenyőfa ))

jp

Re: nincs cím

#624027 Sly-- Előzmény: #624023

Nyilván Pintér Zoltán, akinek a cégeit beapportálták, lásd lentebb Zotya írt róla 18185-ös hsz.

Re: nincs cím

#624025 Zotya32 Előzmény: #624014

Ifrs, konszolidált!! És milyen részletes! Mint a nagyok. Vmi készül, qrvára kezdik levedleni a tolvajtulajdonságokat. Csak a wamsler-ehep-bcash vonal emberei maradtak a cégnél. Új név is lesz...

Re: nincs cím

#624021 macika Előzmény: #624014

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1054

Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti a tisztelt Befektetőket, hogy az Igazgatótanács

tagjai – figyelemmel a 2013. június 6. napjára összehívott rendkívüli közgyűlés

1. napirendi pontjára – a határozatképes közgyűlés napjának hatályával tisztségükről

lemondtak. Lemondásukkal elő kívánták segíteni a Társaság új irányítási formára

történő áttérését, a közgyűlés e tárgyban történő megalapozott döntését.

Az Igazgatótanács tagjai – egy kivétellel - megválasztásuk esetén a jövőben is

vállalják a tisztségviselői feladatok ellátását. Dr. Böjthe Kálmán más gazdasági

érdekeltségeire tekintettel a jövőben tisztséget már nem kíván betölteni.

PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt