Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #623625

miért? merre van a bunkerod? ))

vagy mire gondolsz? kopejka elásott csontjaira? ))

esetleg a szorgos nokiás bibasok csempészáruira?