Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#623707 Keg Jenő Előzmény: #623603

A társaság bejelentette, hogy a nemrég piacra dobott Galaxy S4 a cég történetének leggyorsabban fogyó okostelefonja. Az S4-ből az elmúlt két hétben több mint 6 millió darab fogyott, és a menedzsment várakozásai szerint a 10 milliós határt akár már ezen a héten elérheti az értékesítés -

Re: nincs cím

#623629 Keg Jenő Előzmény: #623628

A városszerte ismert zsidó nagykereskedő négyszintes, óriási villát épít. Az adóhatóság emberei annak rendje és módja szerint kiszállnak a helyszínre.- Mondja uram, miből tellett Önnek erre a palotára?- Tudják kérem, egy éjszaka álmomban megjelent nekem az Úr angyala és azt mondta: Menj ki a kerted végébe és áss! Találsz majd egy faládikában aranyat és drágakövet, építtess te annak az árán egy villát, mert az az Úrnak tetsző cselekedet.Az adóellenőrök kajánul mosolyognak:- Ez rendben is lenne uram, de nem tudna nekünk, akiknek nem ennyire erős a hitünk, valami kézzelfoghatóbb bizonyítékot mutatni?- De uraim! Hát itt a. a villa nem?

Re: nincs cím

#623628 macika Előzmény: #623625

miért? merre van a bunkerod? ))

vagy mire gondolsz? kopejka elásott csontjaira? ))

esetleg a szorgos nokiás bibasok csempészáruira?

Re: nincs cím

#623603 Zotya32 Előzmény: #623601

Miért ír állandóan Berkenyéről? Amúgy 2002 körül néztem ott lakást... szép környék, Rétság is közel van, meg a szlovák határ.

Ahogy elnézem a google maps-et, nem sikerült beépíteni azt a területet a mai napig sem... elég üres a térképen az a félkör alakú rész a vasút mellett...

az a pár ház áll ott a Bérc utcában, ami anno is... nagy változás nincs ott.

Re: nincs cím

#623602 macika Előzmény: #623601

oszt mi lapátoltak azok a jó munkás emberek? aranyrudat?

vagy igazgyöngyöt ültettek a répa mellé? )

Re: nincs cím

#623601 Keg Jenő Előzmény: #623598

Már 1999 ben a karjukra szigetelő szalagozták a nokia 2011 est a roma napszámosok Berkenyén--- nem is tűnt el. Mi ebben az újdonság?

Re: nincs cím

#623593 Zotya32 Előzmény: #623578

Henci bá, bárcsak itt tartanánk már, hogy függőlegesen megy fel 200-ig az árfolyam...

10 limites nap felfelé... olyan nagy kérés ez 6 év után??

Re: nincs cím

#623561 Keg Jenő Előzmény: #623550

USDJPY

The pair is trading sideways in a range between 95.82 and 99.94. The lower boundary of the aforementioned range is a support. If the rate doesn't break below it, the rise to 105.00 can be seen after consolidation. Otherwise there can be a dip to the 90 area. Most analysts presume that in the next few weeks the pair will appreciate and test 105 on the upside. Ez a dallas...