ááá csak a salátás ládáit akarta megmutatni a ute kantinban
amikor kopejka rápisilt )))))
ááá csak a salátás ládáit akarta megmutatni a ute kantinban
amikor kopejka rápisilt )))))
Ez sajna nem tudom mi lehet Buxim, nem jön be a link.
Pedig vágytam volna valami izgalmas dologra.:-)))
kíváncsi vagyok hányan fognak jegyezni...
csak nem a bcash jenő volt az?
egyébként lajka is venne ))
Ma hallottam a befektetések részen a bróker fennhangon kecsegtette az ügyfelet, "ha felmegy 38-ra az 10% nyereség!" Megnéztem mi kerül 34 ft-ba, hát nem a phyl? :))
Kis beragadt az ügyféllel vetetne:)
Maci futtatna, Te kincsem rokiztatnál... hát mit ártottam Én ?:))
Gyere Buxim nyugodtan, hadd szóljon a rock'n roll :-))
utána kocogás a hegyen felfele ))
a nat geot ki ne hagyd...
sajtos, tejfölős tészta fokhagymásan, ahogy Biszku elvtárs is szereti! :))