Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#622485 Zotya32 Előzmény: #622484

hogyne, már első nap, harcoltam is kopejkával, Jenő bá odavitte helyet foglalni a haveri kutyát :)))

Re: nincs cím

#622482 Zotya32 Előzmény: #622480

"A nyilatkozatból 5 eredeti példányra van szükségünk. A 2011. augusztus 11-ig történı

beérkezés érvényességi feltétel. A nyilatkozat személyes átadására 2011. augusztus 10-én 16

óráig van lehetıség"

"A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. (1113 Budapest, Bocskai u. 77-79., a

továbbiakban: Társaság) értesíti a tisztelt Részvényeseket, hogy a 2011. július 26-án

elhatározott zártkörő alaptıke-emelés során kibocsátott 14.000.000 db részvénybıl -

elsıbbségi jogukkal élve - a részvényesek joghatályosan 7.280.000 db részvény

átvételére kötelezettséget vállaltak, és a részvények pénzbeli ellenértékét a Társaság

által megjelölt, elkülönített bankszámlára átutalták"

ez utóbbi 2011.08.12-én jelent meg...

a wamsler-es emelés jegyzéséhez tegnapig lehetett jelentkezni, tehát ma este 20:00-kor hír, hogy a b-cash mindent vitt :))

Re: nincs cím

#622481 Elcamino65 Előzmény: #622478

Bocs,hogy megemlítem.

Én az "egyebek" pontban felsoroltakra vagyok kiváncsi.

Bár a lényeget úgy is csak "UTÁNA" tudjuk meg.

Re: nincs cím

#622478 Zotya32 Előzmény: #622467

ma hír lesz...

"A részvények átvételére vonatkozó elsőbbségi joggyakorlásának első feltétele, hogy a

részvényes az általa megszerezni kívánt részvénymennyiség átvételére vonatkozó

kötelezettségvállaló nyilatkozatot tegyen, úgy hogy az eredeti példányban 2013. május

14-én a Társaság rendelkezésére álljon. "

Re: nincs cím

#622459 Zotya32 Előzmény: #622348

már 80e a "nyerő"... usd/jpy jól hoz... azt írják 105-110 is lehet...

ebből megint kimaradtam, figyeld meg mire összegyűjtöm az induláshoz kellő pénzt, addigra minden lecsendesedik...

Re: nincs cím

#622382 Mr_insider Előzmény: #622352

az átnevezést mondjuk logikusnak gondolnám, mert jelenleg már nem sok köze van(a régi leányokat kivéve) a régi phylaxiához...de a kivezetést így meg főleg nem....

Re: nincs cím

#622348 Sly-- Előzmény: #622317

látod mennyivel jobb így ébredni, mint arra, hogy megint csak 33-34 a phylaxia :-))

Re: nincs cím

#622270 Zotya32 Előzmény: #622269

köszi, leszedtem, és újratelepítettem. viszont így elszállt minden, de most legalább a "régi" a felület :)

kezdem újra, ez a jó a demóban :)

Re: nincs cím

#622269 Sly-- Előzmény: #622267

Nem tudom, nem merem elnyomkodni az enyémet, mert félek, hogy nem tudom visszaállítani.:-)))

Priviben adok egy telószámot, ahol tuti adnak bármire választ neked.:-)

Re: nincs cím

#622267 Zotya32 Előzmény: #622265

amit küldtem neked email-t abban pont az a felület látszik, írtad, hogy azt nem is használod, de ott egész jól áttekinthető volt a nyitott pozik listája... és most eltűnt, csak a chartokat tudom megnyitni :(

"piacfigyelés" a neve

Re: nincs cím

#622265 Sly-- Előzmény: #622262

Nem véletlen ajánlottam neked, ennek van értelme, nem a bét-en várni a csodákat...

Bal oldalon fölül a "file,nézet, beszúrás" feliratok alatt közvetlenül vannak kis ábrák. Azokból az 6. a terminál ablak, talán erre gondolsz.

Re: nincs cím

#622262 Zotya32 Előzmény: #622235

azt hiszem át fogok térni a devizákra...

0.2-es lot, lassan +50% alig pár nap alatt...

durva...

Összesítõ:

Jóváírás/Terhelés: 400 000.00 Hitel: 0.00

Lezárt P/L: 9 049.20 Nem Realizált P/L: 178 907.30 Margin: 87 885.33

Egyenleg: 409 049.20 Saját Tõke: 587 956.50 Szabad Margin: 500 071.17

ez a bohóckodós 1 milliós...

Összesítõ:

Jóváírás/Terhelés: 1 000 000.00 Hitel: 0.00

Lezárt P/L: 724 860.43 Nem Realizált P/L: 821 694.02 Margin: 303 937.45

Egyenleg: 1 724 860.43 Saját Tõke: 2 546 554.45 Szabad Margin: 2 242 617.00

amúgy eltűnt a terminál ablak (trade terminal), azt hogy lehet visszavarázsolni??

Re: nincs cím

#622235 Sly-- Előzmény: #622227

olaj csárt, látom

nincs abban semmi izgi most

jen-ek izgalmasabbak, megy a nyomda, mint a phyl.-ben