Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#622223 macika Előzmény: #622222

ááá csak a salátás ládáit akarta megmutatni a ute kantinban

amikor kopejka rápisilt )))))

Re: nincs cím

#622222 Sly-- Előzmény: #622219

Ez sajna nem tudom mi lehet Buxim, nem jön be a link.

Pedig vágytam volna valami izgalmas dologra.:-)))

Ma hallottam a befekteté…

#622124 Fornit

Ma hallottam a befektetések részen a bróker fennhangon kecsegtette az ügyfelet, "ha felmegy 38-ra az 10% nyereség!" Megnéztem mi kerül 34 ft-ba, hát nem a phyl? :))

Kis beragadt az ügyféllel vetetne:)