Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Fornit

Ma hallottam a befektetések részen a bróker fennhangon kecsegtette az ügyfelet, "ha felmegy 38-ra az 10% nyereség!" Megnéztem mi kerül 34 ft-ba, hát nem a phyl? :))

Kis beragadt az ügyféllel vetetne:)