Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#621870 macika Előzmény: #621864

Június 1-től az alacsony komfortfokozatú vasúti vonalakon -100-120 járatnál - 15 százalékkal csökkennek az jegyárak - ezt Fónagy János közlekedési államtitkár jelentette be hétfőn az Országgyűlésben egy interpellációra adott válaszában.

Re: nincs cím

#621867 macika Előzmény: #621864

ne is mond egész hétvégén ez volt

most vagy a telek lett nagyobb, vagy én lassulok azt nem tudom ))

Re: nincs cím

#621866 macika Előzmény: #621863

nocsak? akkor a kenyeres kartárs már nem bírja ?

hány hektár szőlőt kell kapálni? )))))

Re: nincs cím

#621861 Keg Jenő Előzmény: #621431

a yen sell még az idén, óvatosan a tőke kockáztatásával... a fed szigorít a. dodora, te meg jöhesz hozzám a hegyre munkát kérni... :))

Re: nincs cím

#621688 macika Előzmény: #621687

jó meccs volt, 11-sel nyertek, szerencséjük volt ma..

a dózsa meg waze mit csinál az áfész ligában? ))

a paks 6:0 szégyenvereség után képtelen talpra állni, elfogyott a lé megint? apportálnak majd újra? ))

na majd a vecsés sc megtanítja nekik mi foci a káposztaföldön ))

szégyen