látom.. de nem találja az irányt az még
csorog picit
Június 1-től az alacsony komfortfokozatú vasúti vonalakon -100-120 járatnál - 15 százalékkal csökkennek az jegyárak - ezt Fónagy János közlekedési államtitkár jelentette be hétfőn az Országgyűlésben egy interpellációra adott válaszában.
veszek három birkát, a kopejka lesz a művezetőjük. :))
ne is mond egész hétvégén ez volt
most vagy a telek lett nagyobb, vagy én lassulok azt nem tudom ))
nocsak? akkor a kenyeres kartárs már nem bírja ?
hány hektár szőlőt kell kapálni? )))))
a yen sell még az idén, óvatosan a tőke kockáztatásával... a fed szigorít a. dodora, te meg jöhesz hozzám a hegyre munkát kérni... :))
http://index.hu/kultur/media/2013/05/13/schobert_norbi_sterbinszkyt_sem_fizette_ki/
képzeld mi lett volna, ha bejönnek a bét-re.... :))
van a nat geo-n egy sorozat: azok a 80-as évekkel címmel
nézze meg! tegnap a fociról volt egy rész, de a többi is iszonyú cool
jó meccs volt, 11-sel nyertek, szerencséjük volt ma..
a dózsa meg waze mit csinál az áfész ligában? ))
a paks 6:0 szégyenvereség után képtelen talpra állni, elfogyott a lé megint? apportálnak majd újra? ))
na majd a vecsés sc megtanítja nekik mi foci a káposztaföldön ))
szégyen