Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #621687

jó meccs volt, 11-sel nyertek, szerencséjük volt ma..

a dózsa meg waze mit csinál az áfész ligában? ))

a paks 6:0 szégyenvereség után képtelen talpra állni, elfogyott a lé megint? apportálnak majd újra? ))

na majd a vecsés sc megtanítja nekik mi foci a káposztaföldön ))

szégyen