Re: nincs cím
macika Előzmény: #621687jó meccs volt, 11-sel nyertek, szerencséjük volt ma..
a dózsa meg waze mit csinál az áfész ligában? ))
a paks 6:0 szégyenvereség után képtelen talpra állni, elfogyott a lé megint? apportálnak majd újra? ))
na majd a vecsés sc megtanítja nekik mi foci a káposztaföldön ))
szégyen