Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #621725http://index.hu/kultur/media/2013/05/13/schobert_norbi_sterbinszkyt_sem_fizette_ki/
képzeld mi lett volna, ha bejönnek a bét-re.... :))
http://index.hu/kultur/media/2013/05/13/schobert_norbi_sterbinszkyt_sem_fizette_ki/
képzeld mi lett volna, ha bejönnek a bét-re.... :))