Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#621448 macika Előzmény: #621441

megkaptam az elmű éves összesítést -17000, vagyis havi 1400 ennyivel fogyasztottam kevesebbet - válság van - meg a -10% rezsi

ezek után kiv vagyok jövőre mekkora lesz az osztalékuk..

Re: nincs cím

#621440 Zotya32 Előzmény: #621431

demóprogiban tudom csökkenteni a "pénzemet"?

lassan megvan a dupla (outsider szerencséje :) ) , de mivel ez így tényleg csak lottó, muszáj lenne éles szitut produkálni. kb 400e ft-ot szánnék majd rá vmikor, és akkor 0.2 vagy még kisebb egységgel érdemes ügyködni?

Re: off

#621398 Zotya32 Előzmény: #621397

ilyen nincs. bár van, ha minden felfelé megy a phyl tud esni napi 20%-ot, ezzel simán verve a bux-ot, igaz a másik irányba, de egy felfutásban ez még nagyobb teljesítmény... :)

Re: off

#621378 Keg Jenő Előzmény: #621370

Viszont elképesztően elterjedt a kábel kereszteknél a 4 órás csárt bohockodás. Soros Gyuri bá győz már látom...