Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

off

Dmode

stadiom épités lefújva?hmmm,érdekes a mi kis politikai elitunk el akarja tüntetni a fradit a föld szinéröl?ugye tudjuk,hogy a régi stadiont bontják,az új nem fog megépülni?

vajon honnan jöttek ezek a jó kis ötletek?csak nem a izrael?

mindig is útban volt nekik a fradi,mint fasiszta érzelmű szimpatizások............