z-cash kecsegtetés - nem fizetős ))
http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/mindenki_tancol_amig_szol_a_zene_velik_a_buda-cashnel.553246.html
z-cash kecsegtetés - nem fizetős ))
http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/mindenki_tancol_amig_szol_a_zene_velik_a_buda-cashnel.553246.html
ez már egy ideje látszik.. a szektor nincs is lendületben
megkaptam az elmű éves összesítést -17000, vagyis havi 1400 ennyivel fogyasztottam kevesebbet - válság van - meg a -10% rezsi
ezek után kiv vagyok jövőre mekkora lesz az osztalékuk..
demóprogiban tudom csökkenteni a "pénzemet"?
lassan megvan a dupla (outsider szerencséje :) ) , de mivel ez így tényleg csak lottó, muszáj lenne éles szitut produkálni. kb 400e ft-ot szánnék majd rá vmikor, és akkor 0.2 vagy még kisebb egységgel érdemes ügyködni?
ilyen nincs. bár van, ha minden felfelé megy a phyl tud esni napi 20%-ot, ezzel simán verve a bux-ot, igaz a másik irányba, de egy felfutásban ez még nagyobb teljesítmény... :)
Mondjon nekem 2 részvényt Zoltán a béten ami egy felfutásban megveri a buxot szerinted % osan!
phylben is jöhet hamarosan a felvásárlási ajánlat... re: shop-libri házasság
Viszont elképesztően elterjedt a kábel kereszteknél a 4 órás csárt bohockodás. Soros Gyuri bá győz már látom...
gondolod?
mondjuk a kregben nem , mert ott még árazzák a mol szerződést ))