Re: nincs cím 2013. május 10. 14:38 macika Előzmény: #621441 megkaptam az elmű éves összesítést -17000, vagyis havi 1400 ennyivel fogyasztottam kevesebbet - válság van - meg a -10% rezsi ezek után kiv vagyok jövőre mekkora lesz az osztalékuk..