Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #621441

megkaptam az elmű éves összesítést -17000, vagyis havi 1400 ennyivel fogyasztottam kevesebbet - válság van - meg a -10% rezsi

ezek után kiv vagyok jövőre mekkora lesz az osztalékuk..