Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#620053 OdyMa Előzmény: #620038

Én is régóta kacsingatok már erre a szegmensre, talán belekezdek... Bár sok riasztó történetet is hallani. Főleg a szolgáltatókról.

Re: nincs cím

#620038 Zotya32 Előzmény: #620036

egyelőre demó, meg TA tanulás következik... aztán majd vmikor... ősztől legkorábban. ha már lesz időm, és nem kell melózni, mert ott nem becsülik meg az embert.. :)

Re: nincs cím

#620022 Zotya32 Előzmény: #620016

a kondíciókat keresem, mi mennyibe kerül, de elvesztem az oldalon. átküldöd majd? annyira nem sürgős, most biztos nem vágok bele élesben, mert nincs rá keret, és ez nekem amúgy is nagyon új, szóval legalább 3-4 hónap demó, ha nem több.

Re: nincs cím

#620016 Sly-- Előzmény: #620010

;-))

Annak legalább van értelme. De tessék előtte kitanulni, begyakorolni tisztességgel!

Én is legalább 2 hétig bírtam a demot.:-))

Re: nincs cím

#620010 Zotya32 Előzmény: #620008

tetűpéterék felszámolták az fb-t az ehepék meg visszacsinálják...

amúgy meg demó van.. jött az ötlet pápáról, lassan ideje beletanulni és ősszel belevágni...