kép nincs? :)
Figyelem a papírt, konzol ciklus van. Mutató ujjam a sell pöckön. (Matatrader x)
EHEP Nyrt. - Időközi vezetőségi beszámoló
http://bet.hu/topmenu/kibocsatok/kibocsatoi_hirek/114079996.html
Én is régóta kacsingatok már erre a szegmensre, talán belekezdek... Bár sok riasztó történetet is hallani. Főleg a szolgáltatókról.
egyelőre demó, meg TA tanulás következik... aztán majd vmikor... ősztől legkorábban. ha már lesz időm, és nem kell melózni, mert ott nem becsülik meg az embert.. :)
a kondíciókat keresem, mi mennyibe kerül, de elvesztem az oldalon. átküldöd majd? annyira nem sürgős, most biztos nem vágok bele élesben, mert nincs rá keret, és ez nekem amúgy is nagyon új, szóval legalább 3-4 hónap demó, ha nem több.
;-))
Annak legalább van értelme. De tessék előtte kitanulni, begyakorolni tisztességgel!
Én is legalább 2 hétig bírtam a demot.:-))
tetűpéterék felszámolták az fb-t az ehepék meg visszacsinálják...
amúgy meg demó van.. jött az ötlet pápáról, lassan ideje beletanulni és ősszel belevágni...
http://bet.hu/newkibdata/114063050/PH__K_zgy_l_si_megh_v_.pdf
na vazzzzee... kezdik megint újra.. Szólhatunk Rapistának...
lilulnak a fejek.... re: 93. perc 1-2
hajrá Győr :))
Nokiás doboz vagy viszkis doboz volt nála ?