Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #620010

;-))

Annak legalább van értelme. De tessék előtte kitanulni, begyakorolni tisztességgel!

Én is legalább 2 hétig bírtam a demot.:-))