Re: nincs cím 2013. május 6. 17:48 Sly-- Előzmény: #620010 ;-)) Annak legalább van értelme. De tessék előtte kitanulni, begyakorolni tisztességgel! Én is legalább 2 hétig bírtam a demot.:-))