Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #620008

tetűpéterék felszámolták az fb-t az ehepék meg visszacsinálják...

amúgy meg demó van.. jött az ötlet pápáról, lassan ideje beletanulni és ősszel belevágni...