Re: nincs cím 2013. május 6. 17:39 Zotya32 Előzmény: #620008 tetűpéterék felszámolták az fb-t az ehepék meg visszacsinálják... amúgy meg demó van.. jött az ötlet pápáról, lassan ideje beletanulni és ősszel belevágni...