Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #620036

egyelőre demó, meg TA tanulás következik... aztán majd vmikor... ősztől legkorábban. ha már lesz időm, és nem kell melózni, mert ott nem becsülik meg az embert.. :)