Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#618564 OdyMa Előzmény: #618465

Én is eladtam ma reggel 35 -ön. Öt évig volt Phylaxiám, és azt kell mondjam, ez a cég majdnem mindent megtestesít, ami ebben az országban rossz: korrupció, hazugság, csalás, mutyi, a becsületes emberek hülyének nézése és kifosztása (és a sort még lehetne folytatni). A phylaxia ezen "tevékenységek" szinonimájává vált. Én a magam részéről csak azt kívánom, hogy azt a sok pénzt amit összeloptak, költsék mind gyógyszerre.

Re: nincs cím

#618473 Sly-- Előzmény: #618470

ahogy gondolod, 1 Ft-ra lehet jó lesz

de réssel esett viszonylag nagy forgalommal

Re: nincs cím

#618465 Zotya32 Előzmény: #618441

figyeld meg a mocskok zárásra visszateszik 38-ra... csak hogy elguruljon a gyógyszerem...

Re: nincs cím

#618439 Zotya32 Előzmény: #618438

lejárt a munkaidő

innen is látszik, hogy direkt szopatják az embert. gerinctelen férgek ezek.

vettem erzsit, egy keveset 1200-at, hátha most meghúzzák

Re: nincs cím

#618405 Dr. ursi Előzmény: #618399

pár 10ezrek. 32500 a legtöbb. nálam.

de itt a régi dolgozóknál :o) vannak a legtöbb alvók és kimozdíthatatlanok.

a főnököknél, mert szedik rájuk a jutit, számlavezetési díj :o)

szóval néha ledobnak egy-egy morzsát h rágódjunk rajt :o)))

na részemről ennyi.

Re: nincs cím

#618400 kerikoma Előzmény: #618395

Kár érte!!! Utóbbi időbe kezdett tetszeni a forgalom és olyan érzésem volt, hogy - tudom hülyén hangzik - tudatosan gyűjtögetik.

No ez van:((

Re: nincs cím

#618399 Zotya32 Előzmény: #618396

mennyi a db-szám? pár ezer... ez ma már nem oszt nem szoroz... 82% baráti kezekben nyilvános adatok alapján... ez a lényeg