Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #618399

pár 10ezrek. 32500 a legtöbb. nálam.

de itt a régi dolgozóknál :o) vannak a legtöbb alvók és kimozdíthatatlanok.

a főnököknél, mert szedik rájuk a jutit, számlavezetési díj :o)

szóval néha ledobnak egy-egy morzsát h rágódjunk rajt :o)))

na részemről ennyi.