Re: nincs cím
Dr. ursi Előzmény: #618399pár 10ezrek. 32500 a legtöbb. nálam.
de itt a régi dolgozóknál :o) vannak a legtöbb alvók és kimozdíthatatlanok.
a főnököknél, mert szedik rájuk a jutit, számlavezetési díj :o)
szóval néha ledobnak egy-egy morzsát h rágódjunk rajt :o)))
na részemről ennyi.