Re: nincs cím 2013. április 30. 14:30 Zotya32 Előzmény: #618438 lejárt a munkaidő innen is látszik, hogy direkt szopatják az embert. gerinctelen férgek ezek. vettem erzsit, egy keveset 1200-at, hátha most meghúzzák