Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618438

lejárt a munkaidő

innen is látszik, hogy direkt szopatják az embert. gerinctelen férgek ezek.

vettem erzsit, egy keveset 1200-at, hátha most meghúzzák