Visszavéve 15790
Most kötözködsz, fönök? :-))
Szerintem szeret engem :-)
brókered imádhat :)
remek hír http://www.stocklandyard.hu/blog/show/2620
csoda nem lesz
ááá, de gonosz..
itt tervezek utoljára higítani.
remélem tovább nem megy le mert akkor full ...
15790-en belekaptam. Most aztán már vágtathatna felfelé :)
15-15.5 benne lehet
aztán jöhet a dana könyvépítés megint )))
meddig akar ez esni ?
lassan rogyásig leszek :o( nem győzök higítani :o)
:)
Mármint, csak a topikot akartam FELhozni :)
Régen nem írt bele senki, pedig valaki megmondhatná, hol lesz alja :) 16 eFt alatt már elgondolkodtató a beszálló.
miből gondolod?
up
Az INA egy 400 millió dollár összegű, többdevizás rulírozó hitelről szóló megállapodást írt alá - közölte csütörtökön a Mol a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
A közlemény szerint a nemzetközi piacon megkötött hitelszerződés általános vállalatfinanszírozási célokat szolgál.
A hitelszerződés futamideje három év, és további egy plusz egy évvel meghosszabbítható.
A hitelszerződés koordinátorai az Erste Group Bank AG, valamint az ING Bank N.V., az ügynöki szerepet a The Bank of Tokyo–Mitsubishi UFJ, Ltd. látja el.