Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

meddig akar ez esni ? l…

#614246 Dr. ursi

meddig akar ez esni ?

lassan rogyásig leszek :o( nem győzök higítani :o)

Re: nincs cím

#614226 Parmerozpazepan Előzmény: #614206

:)

Mármint, csak a topikot akartam FELhozni :)

Régen nem írt bele senki, pedig valaki megmondhatná, hol lesz alja :) 16 eFt alatt már elgondolkodtató a beszálló.

Re: nincs cím

#610631 Kissherceg Előzmény: #610327

Az INA egy 400 millió dollár összegű, többdevizás rulírozó hitelről szóló megállapodást írt alá - közölte csütörtökön a Mol a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

A közlemény szerint a nemzetközi piacon megkötött hitelszerződés általános vállalatfinanszírozási célokat szolgál.

A hitelszerződés futamideje három év, és további egy plusz egy évvel meghosszabbítható.

A hitelszerződés koordinátorai az Erste Group Bank AG, valamint az ING Bank N.V., az ügynöki szerepet a The Bank of Tokyo–Mitsubishi UFJ, Ltd. látja el.