Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#613504 Zotya32 Előzmény: #612973

kezd beindulni... :))

netán még a 30 ft-ot is "leöntik"... jövő héten tulajdonosi bejelentés is jöhet???

ui: már nem, mert megijedt re: gyáva nyúlnak nincs phylaxiája :))

Re: nincs cím

#612973 Zotya32 Előzmény: #612958

422k vevő 35 ft-on

"A tulajdonosi megfeleltetés fordulónapja 2013. április 14. "

mondjuk ez vasárnap, de mindegy. :) gondolom a holnapi nappal lesz lezárva. még pár nagyobb kötés akkor lehet holnap 17:00-ig.

Re: nincs cím

#612958 Zotya32 Előzmény: #612956

dehogynem...

"A forex és CFD kereskedés spekulatív és nagyfokú kockázattal jár."

"A CFD és a forex kereskedés nem egy elismert vagy kijelölt tőzsde szabályai szerint történik. Ebből következően, a CFD és spot forex kereskedéssel lényegesen nagyobb kockázatot vállal, mint ha a kereskedést egy szabályozott piacon folytatná. "

robotok ellen nem győzhetsz.. óvatosan

Ez az ember jókor volt j…

#612651 OdyMa

Ez az ember jókor volt jó helyen. Úgy könnyen lehet meggazdagodni ahogy ő tette. Ahhoz se ész se tudás nem kellett, csak egy nagy adag képmutatás meg seggnyalás. És még ez papol a szebb jövőről? Majd ha az ilyen tetvek eltűnnek, akkor talán lesz valami. Igazi m*cskos sz*rházi! Sajnos az ország tele van ilyenekkel.

Re: nincs cím

#612564 Dmode Előzmény: #612447

zsidó-cigány!

emberiség legszemetebb fajtája.ugyanaz,mint a nagy privatizáló mszps Zuchmann.

Re: nincs cím

#612516 Miguel Előzmény: #612447

Én ezt már láttam korábban, de szavam bennszakadt köpni, nyelni nem tudtam!!

:)

Re: nincs cím

#612496 exmnbs1 Előzmény: #612486

én nem bírtam végignézni, az első pár mondatban volt valami az emberiség felemeléséről vagy miről és besokaltam