Hozzászólás
OdyMaEz az ember jókor volt jó helyen. Úgy könnyen lehet meggazdagodni ahogy ő tette. Ahhoz se ész se tudás nem kellett, csak egy nagy adag képmutatás meg seggnyalás. És még ez papol a szebb jövőről? Majd ha az ilyen tetvek eltűnnek, akkor talán lesz valami. Igazi m*cskos sz*rházi! Sajnos az ország tele van ilyenekkel.