Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #612659http://www.portfolio.hu/vallalatok/it/ez_lehet_az_ev_befektetese.182453.html
phylnek is egy ilyen grafikont kéne produkálnia... kiegyeznék egy 35-től 254 ft-ig tartó 2 hónapos rallyval. :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/it/ez_lehet_az_ev_befektetese.182453.html
phylnek is egy ilyen grafikont kéne produkálnia... kiegyeznék egy 35-től 254 ft-ig tartó 2 hónapos rallyval. :)